Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Bielsk Podlaski

WZNAWIAMY TRENINGI

Utworzono dnia 04.05.2020

Z dniem 5 maja nasza Akademia MOSiR wznawia treningi piłkarskich grup młodzieżowych z zachowaniem zalecanych reguł bezpieczeństwa.

1. Opiekun Prawny ma obowiązek wypełnić ankietę o stanie zdrowia zawodnika wraz zgodą rodzica na uczestnictwo w treningach. Trenerzy ankiety będą wysyłać elektronicznie. Wypełnioną ankietę należy przed pierwszym treningiem dostarczyć trenerowi.

2. Obowiązek zasłaniania twarzy w drodze na trening.- brak konieczności zasłaniania podczas treningu.

3. Rodzic/Opiekun prawny przywozi/ przyprowadza dziecko (poniżej 13-go roku życia) na parking przy głównym wejściu Stadionu MOSIR.

4. Obowiązkowa dezynfekcja rąk przed i po treningu.

5. Treningi odbywają się w grupach stałych maksymalnie 6 osób + Trener. Trenerzy podają godziny na którą mają się stawić grupy sześcioosobowe

6. Nie będzie można korzystać z szatni dlatego prosimy aby zawodnicy byli już przebrani bezpośrednio do treningu. Toaleta umiejscowiona przy biurze będzie dostępna.

7. Przy każdym boisku treningowym będzie udostępniony płyn do dezynfekcji sprzętu jak i rąk.

8. Sprzęt treningowy będzie na bieżąco dezynfekowany.

Każda nowa informacja z Ministerstwa Sportu oraz nowe zalecenia organizacyjne będą przez nas brane pod uwagę i natychmiast wdrażane, by zachować wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Ustalony zostały harmonogramy treningów który od jutra będzie dostępny na tablicy informacyjnej oraz u trenerów danej grupy.

Apelujemy o szczerość i rozsądek w ocenie stanu zdrowia Państwa dzieci i informowaniu trenerów w przypadku wystąpienia zmian. W przypadku stwierdzenia niepokojących objawów takich jak np: kaszel czy podwyższona temperatura prosimy o zawieszenie udziału dziecka w treningach i poinformowaniu o tym fakcie trenera. Wierzymy że powrót do treningów przyniesie wiele korzyści w zakresie zdrowia dla naszych zawodników.

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Zegar

Imieniny