Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Bielsk Podlaski

Turniej piłkarski

Utworzono dnia 04.09.2019

Piętnaście drużyn złożonych z młodych talentów piłkarskich z całego województwa podlaskiego wzięło udział w rozgrywanym 1 września w Bielsku Podlaskim Turnieju imienia Ryszarda Żodzika. W turnieju wystartowała drużyna Akademii Mosir.

W zawodach wystartowały zespoły złożone z chłopców z rocznika 2008 i młodszych. Po kilkugodzinnej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna Jagiellonii Białystok, która na podium wyprzedziła Warmię Grajewo i MOSP Białystok, zaś nasza drużyna uplasowała się na 7 miejscu.
Poniżej wyniki rozegranych spotkań grupowych oraz fazy finałowej:
GRUPA A
MŁKS ŁOMŻA - HETMAN BIAŁYSTOK 2:0
MOSIR BIELSK PODLASKI - FALCON SOKÓŁKA 0:0
MOSIR BIELSK PODLASKI - HETMAN BIAŁYSTOK 3:0
WARMIA GRAJEWO - MŁKS ŁOMŻA 1:0
MOSIR BIELSK PODLASKI - WARMIA GRAJEWO 0:1
FALCON SOKÓŁKA - HETMAN BIAŁYSTOK 1:1
WARMIA GRAJEWO - FALCON SOKÓŁKA 0:0
MŁKS ŁOMŻA - MOSIR BIELSK PODLASKI 1:0
FALCON SOKÓŁKA - MŁKS ŁOMŻA 0:2
HETMAN BIAŁYSTOK - WARMIA GRAJEWO 0:3

GRUPA B
MOSP BIAŁYSTOK - WIGRY SUWAŁKI 1:0
POGOŃ ŁAPY - KORA KORYCIN 3:0
JUNIOR BIAŁYSTOK - POGOŃ ŁAPY 1:0
WIGRY SUWAŁKI - JUNIOR BIAŁYSTOK 0:1
POGOŃ ŁAPY - MOSP BIAŁYSTOK 0:5
KORA KORYCIN - JUNIOR BIAŁYSTOK 0:4
MOSP BIAŁYSTOK - KORA KORYCIN 8:0
WIGRY SUWAŁKI - POGOŃ ŁAPY 0:2
WIGRY SUWAŁKI - KORA KORYCIN 9:0
JUNIOR BIAŁYSTOK - MOSP BIAŁYSTOK 1:0

GRUPA C
AP TALENT BIAŁYSTOK - AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 0:1
BRYLANT BIELSK PODLASKI - AKADEMIA TECHNIKI BIAŁYSTOK 0:1
AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - BRYLANT BIELSK PODLASKI 1:0
RUCH WYSOKIE MAZ. - AP TALENT BIAŁYSTOK 0:2
BRYLANT BIELSK PODLASKI - RUCH WYSOKIE MAZ. 3:2
AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - AKADEMIA TECHNIKI BIAŁYSTOK 4:0
RUCH WYSOKIE MAZ.- AKADEMIA TECHNIKI BIAŁYSTOK 0:0
AP TALENT BIAŁYSTOK - BRYLANT BIELSK PODLASKI 2:1
AKADEMIA TECHNIKI BIAŁYSTOK - AP TALENT BIAŁYSTOK 1:2
AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - RUCH WYSOKIE MAZ.3:0

FAZA FINAŁOWA:
PÓŁFINAŁ:
MOSP BIAŁYSTOK - AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 0:0 karne 0:2
JUNIOR BIAŁYSTOK - WARMIA GRAJEWO 1:1 karne 0:2
Mecz o miejsce 7:
MOSIR BIELSK PODLASKI - POGOŃ ŁAPY 1:0
Mecz o miejsce 5:
AP TALENT BIAŁYSTOK - MŁKS ŁOMŻA 1:1 karne 2:1
Mecz o miejsce 3:
MOSP BIAŁYSTOK - JUNIOR BIAŁYSTOK 3:0
FINAŁ:
AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - WARMIA GRAJEWO 1:0

Końcowa klasyfikacja:

1. AP Jagiellonia Białystok

2. Warmia Grajewo

3. MOSP Białystok

4. AP Junior Białystok

5. AP Talent Białystok

6. MŁKS Łomża

7. MOSIR Bielsk Podlaski

8. Pogoń Łapy

9. Akademia Techniki Białystok

10. Wigry Suwałki

11. Falcon Sokółka

12. AP Brylant Bielsk Podlaski

13. Ruch Wysokie Mazowieckie

14. Hetman Białystok

15. Kora Korycin

najlepszy zawodnik: Bobowski Aleksander ( AP Jagiellonia Białystok)

najlepszy strzelec: Kijek Łukasz ( MŁKS Łomża)

najlepszy bramkarz: Sidz Arkadiusz ( AP Jagiellonia Białystok)

 

Kalendarium

Zegar

Imieniny