Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Bielsk Podlaski

Turniej ligowy młodziczek

Utworzono dnia 08.12.2020
W dniu 6 grudnia w Sejnach nasze młodziczki rozgrywały turniej ligowy podejmując miejscowy SAS Sejny I oraz SAS Sejny II.
W pierwszym meczu dziewczyny zagrały z drugim zespołem z Sejn.Po dobrej i spokojnej grze całego zespołu wygraliśmy ten mecz 2:0.O wiele ciekawiej zapowiadało się drugie spotkanie z pierwszym zespołem Sejn, który jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w całej lidze. Początek pierwszej partii to nerwowa gra naszego zespołu co poskutkowało kilku punktową przewagą przeciwnika. Dopiero w końcówce MOSiR zdołał poprawić grę, ale niestety to było za mało na tak mocnego przeciwnika.
Dobra końcówka pierwszego seta przełożyła się na wyśmienitą grę bielskich siatkarek w kolejnym secie. Świetna gra w każdym elemencie pozwoliła na wygraną w drugim secie. W tie-breku niestety musieliśmy uznać wyższość przeciwnika. Po fascynującym i pełnym emocji meczu przegrywamy 2:1.
Wszystkie nasze siatkarki zaprezentowały się z dobrej strony, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje Hanna Toch, która zagrała efektownie i skutecznie w ataku kończąc większość piłek.
SAS Sejny II - MOSiR Bielsk Podlaski 0:2
SAS Sejny I - MOSiR Bielsk Podlaski 2:1