Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Bielsk Podlaski

Siatkówka

Utworzono dnia 26.11.2021
W niedziele 21 listopada kolejny mecz ligowy rozegrały kadetki. Dziewczyny podejmowały zespół SET Wasilków/Rekord Zambrów (w tym sezonie kluby Zambrowa i Wasilkowa połączyły swoje siły).
Pierwszy set meczu to nerwowa gra dziewczyn naszego klubu. Po dużej ilości błędów własnych niestety ulegliśmy gościom 22:25.
Na drugiego seta dziewczyny wyszły pobudzone i bardziej zmotywowane. Od początku narzuciliśmy „swoją” grę przeciwniczkom. Byliśmy lepsi praktycznie w każdym elemencie i nie popełnialiśmy głupich błędów. Drugi set wygraliśmy zdecydowanie 25:16. W trzecim i czwartym secie kontynuowaliśmy swoją dobrą grę na wysokim poziomie nie dając rywalkom szans na zwycięstwo, wygrywając kolejno 25:15 i 25:19. Cały nasz zespół zagrał bardzo dobry mecz, na miarę swoich możliwości. Należy jednak wyróżnić kapitan naszej drużyny Tatianę Maksimiuk, która była zdecydowanie najlepszą zawodniczką meczu. Na wyróżnienie zasłużyła także grająca na pozycji libero Roksana Bereźniak. Roksana świetnie spisywała się w elemencie przyjęcia zagrywki i obrony ataku przeciwnika.
MOSiR Bielsk Podlaski- Rekord Zambrów SET Wasilków 3:1 (22;25/25:16/25:15/25:19).