Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Bielsk Podlaski

LATO W MIEŚCIE - Streetball

Utworzono dnia 21.08.2022
W dniu 14 sierpnia rozgrywane były ostatnie zawody promujące zdrowy styl życia ,,Lato w mieście''. W słoneczny poranek do rywalizacji przystąpili zawodnicy oraz zawodniczki pasjonujący się streetballem. Wystąpiło w turnieju 15 zespołów podzielonych na kategorie wiekowe. Zwycięzcami w swoich grupach zostały drużyny:
Stare Cawaniaki, Poświętna Streer, Norbert Bam Bam oraz kobieca drużyna Koszykarki z Przypadku.
Poniżej wyniki w 4 grupach:
Grupa 1
XXX – Młode Wilki 8:12
Stare Cwaniaki – JD Team 11:4
XXX – JD Team 11:6
Młode Wilki – Stare Cwaniaki 2:9
XXX – Stare Cwaniaki 6:5 + dodatkowy mecz 4:5
JD Team – Młode Wilki 8:7
Klasyfikacja
1. Stare Cwaniaki 30:16 7 pkt
2. XXX 29:28 6 pkt
3. JD Team 18:29 4 pkt
4. Młode Wilki 21:25 4 pkt
Grupa 2
Romperki – KKS Istambuł City 0:9
Poświętna Street – Dan Weed 5:2
Romperki – Dan Weed 3:4
KKS Istambuł City – Poświętna Street 3:10
Romperki – Poświętna Street 1:6
Dan Weed – KKS Istambuł City 5:4
Klasyfikacja
1. Poświętna Street 21:6 6 pkt
2. Dan Weed 11:12 5 pkt
3. KKS Istambuł City 16:15 4 pkt
4. Romperki 4:19 3 pkt
Grupa 3
Unihash – FC Szpadle 3:4
Norbert Bam Bam – Nowe Miasto 12:5
Unihash – Nowe Miasto 5:10
FC Szpadle – Norbert Bam Bam 4:8
Unihash – Norbert Bam Bam 4:12
Nowe Miasto – FC Szpadle 8:3
Trampkarz
1. Norbert Bam Bam 32:13 6 pkt
2. Nowe Miasto 23:20 5 pkt
3. FC Szpadle 11:19 4 pkt
4. Unihash 12:26 3 pkt
Grupa 4
Zadymiary – Smoczyce 3:4
Koszykarki z przypadku – Smoczyce 5:2
Koszykarki z przypadku – Zadymiary 4:2
Klasyfikacja
1. Koszykarki z przypadku 9:4 4 pkt
2. Smoczyce 6:8 3 pkt
3. Zadymiary 5:8 2 pkt
Grupa 1
XXX – Młode Wilki 8:12
Stare Cwaniaki – JD Team 11:4
XXX – JD Team 11:6
Młode Wilki – Stare Cwaniaki 2:9
XXX – Stare Cwaniaki 6:5 + dodatkowy mecz 4:5
JD Team – Młode Wilki 8:7
Klasyfikacja
1. Stare Cwaniaki 30:16 7 pkt
2. XXX 29:28 6 pkt
3. JD Team 18:29 4 pkt
4. Młode Wilki 21:25 4 pkt
Grupa 2
Romperki – KKS Istambuł City 0:9
Poświętna Street – Dan Weed 5:2
Romperki – Dan Weed 3:4
KKS Istambuł City – Poświętna Street 3:10
Romperki – Poświętna Street 1:6
Dan Weed – KKS Istambuł City 5:4
Klasyfikacja
1. Poświętna Street 21:6 6 pkt
2. Dan Weed 11:12 5 pkt
3. KKS Istambuł City 16:15 4 pkt
4. Romperki 4:19 3 pkt
Grupa 3
Unihash – FC Szpadle 3:4
Norbert Bam Bam – Nowe Miasto 12:5
Unihash – Nowe Miasto 5:10
FC Szpadle – Norbert Bam Bam 4:8
Unihash – Norbert Bam Bam 4:12
Nowe Miasto – FC Szpadle 8:3
Trampkarz
1. Norbert Bam Bam 32:13 6 pkt
2. Nowe Miasto 23:20 5 pkt
3. FC Szpadle 11:19 4 pkt
4. Unihash 12:26 3 pkt
Grupa 4
Zadymiary – Smoczyce 3:4
Koszykarki z przypadku – Smoczyce 5:2
Koszykarki z przypadku – Zadymiary 4:2
Klasyfikacja
1. Koszykarki z przypadku 9:4 4 pkt
2. Smoczyce 6:8 3 pkt
3. Zadymiary 5:8 2 pkt

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Zegar

Imieniny