Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Bielsk Podlaski

AKTUALNOŚCI, strona 5:

VI NOWOROCZNY BIEG TURA

Utworzono dnia 11.08.2021

NABÓR

Utworzono dnia 06.08.2021

Serdecznie zapraszamy do nowo utworzonej grupy pikarskiej dzieci z roczników 2016-2017. Pierwszy trening 17 sierpnia o godzinie 16:30 stadion MOSiR

czytaj dalej na temat: NABÓR

Lato w mieście 2021

Utworzono dnia 25.06.2021
W tym roku ponownie odbędzie się cykl imprez sportowo-rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia pod nazwą „Lato w mieście 2021”. Rywalizacja w streetball-u, siatkówce plażowej oraz piłki nożnej odbędą się podczas wakacji i udział w nich jest bezpłatny. Zwycięzcy i najlepsze zespoły otrzymają nagrody rzeczowe.
Zawody odbędą się w lipcu i sierpniu br. na terenie stadionu MOSiR w Bielsku Podlaskim, przy ul. Elizy Orzeszkowej 19 w następujących dyscyplinach i terminach:
czytaj dalej na temat: Lato w mieście 2021

CYRK KORONA

Utworzono dnia 15.06.2021

W dniu dzisiejszym o godzinie 17:00 na obiektach MOSiR odbędzie się  produkcja Cyrku Korona.

Cyrkowo-bajkowa ambasada uśmiechu ponownie wyrusza w Polskę! „Show jak z bajki” – najnowsza produkcja Cyrku Korona to plejada światowych artystów z Brazylii, Wielkiej Brytanii, Mongolii, Włoch, Ukrainy i Polski, z gwiazdami Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo oraz Cirque du Soleil na czele. Oryginalne numery cyrkowe, często prezentowane po raz pierwszy w naszym kraju zapewnią widzom potężną dawkę emocji, ulubione postacie z bajek podbiją serca najmłodszych a o dobry humor zadba najlepszy polski komik, Mr Chap. Całości dopełnia nastrojowa gra świateł, starannie dobrana muzyka oraz kostiumy uszyte specjalnie na potrzeby spektaklu. W repertuarze:

czytaj dalej na temat: CYRK KORONA

POKAZY KASKADERSKIE

Utworzono dnia 07.06.2021
W najbliższy wtorek - 8 czerwca - na obiektach MOSiR o godzinie 19.00 odbędą się pokazy kaskaderskie grupy Extrem Cascaders Team ze Słowacji.
- POKAZY DRIFTU przy akompaniamencie rozgrzanych silników i kłębach dymu spalonych opon,
- KONTROLOWANE WYPADKI,
- PRZEJAZDY PRZEZ ŚCIANĘ OGNIA Z CZŁOWIEKIEM NA MASCE,
- PRZEBIJANIE GŁOWĄ PŁONĄCEJ ŚCIANY BĘDĄC JEDNOCZEŚNIE NA MASCE BMW,
- JAZDA NA BOCZNYCH KOŁACH SAMOCHODEM CZY QUADEM,
- JAZDA MONSTER TRUCKIEM
- JAZDA SAMOCHODEM NA DWÓCH KOŁACH
- JEDYNY W POLSCE DRAGSTER!
- I TO NOWE “COŚ” - JEDYNY W POLSCE AUTOROBOT
czytaj dalej na temat: POKAZY KASKADERSKIE

EXTREME CASCADERS TEAM, CYRK KORONA

Utworzono dnia 04.06.2021

Dnia 8 czerwca wtorek o godzinie 19:00 na bieżni stadionu miejskiego odbędą się pokazy klasyczne ,,auto rodeo'', zaś w dniu 15 czerwca wtorek godzina 17:00 zawita do nas Cyrk Korona.

czytaj dalej na temat: EXTREME CASCADERS TEAM, CYRK KORONA

Podsumowanie ligowego weekendu

Utworzono dnia 02.06.2021
Podsumowanie weekendowego grania naszych piłkarskich grup młodzieżowych. W sobotę oraz niedzielę grały cztery nasze drużyny młodzieżowe: trampkarze, młodzicy żaki oraz skrzaty. W weekend rozegraliśmy 13 spotkań.
Poniżej podsumowanie.
ŻAK F1 - grupa 8 wyniki:
czytaj dalej na temat: Podsumowanie ligowego weekendu

Kinder+Sport - turniej półfinałowy

Utworzono dnia 02.06.2021
W dniu 29.05.2021 w Bielsku Podlaskim odbył się kolejny TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY KINDER+SPORT w kategorii ,,czwórek,, dziewcząt. Organizatorem był nasz klub MOSiR Bielsk Podlaski. W turnieju wzięło udział 7 zespołów w tym 2 zespoły z MOSiR Bielsk Podlaski. Nasz 1 zespół, który jest zdecydowanie faworytem całych rozgrywek, wygrał wszystkie mecze. Zajmując w rozgrywkach kolejny raz 1 miejsce pewnie awansował do turnieju finałowego w którym wystąpią 4 najlepsze zespoły z województwa. Zespół MOSiR Bielsk Podlaski 2 zajął 7 miejsce.
Klasyfikacja końcowa:
czytaj dalej na temat: Kinder+Sport - turniej półfinałowy

WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIŁKI NOŻNEJ DZIECI

Utworzono dnia 01.06.2021
W dniu 30 maja na obiekcie MOSiR w Bielsku Podlaskim odbył się Wojewódzki Festiwal Piłki Nożnej U6. 24 zespoły, 4 boiska, trochę deszczu i masa zabawy. Wygrali wszyscy (w tej kategorii wiekowej nie jest prowadzona tabela wyników). Każdy z zawodników dostał zwycięski medal oraz dyplom, a każdy z zespołów dostał piłkarską nagrodę.

A już na poważnie. Każdy zespół zagrał po siedem meczy (po 10 min. każdy), był czas na zabawę na placu zabaw i dmuchańcach, była wata cukrowa, była rzesza kibiców (rodzice). Choć nikt nie prowadził tabeli wyników, nie oznacza, że zawodnicy odpuszczali rywalizację. Ta była zacięta i do ostatniego tchu.

czytaj dalej na temat: WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIŁKI NOŻNEJ DZIECI

Budżet Obywatelski 2021

Utworzono dnia 19.05.2021
Budżet Obywatelski 2021
W dniu wczorajszym na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostały zamontowane zestawy piłkochwytów na dwóch boiskach do piłki nożnej, które zostały zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego na ten rok. Dziękujemy wnioskodawcom oraz osobom które oddały głos na tą propozycje. Zestaw piłkochwytów prezentuje się okazale i jest namiastką nowoczesności na naszym obiekcie.
Jest to już czwarty projekt inwestycyjny na MOSiR, jaki został wykonany odkąd w naszym mieście prowadzone są konsultacje dot. budżetu partycypacyjnego. Po realizacji systemu nawadniania boiska głównego, skate parku i boiska do siatkówki plażowej, mamy piłkochwyty. W tym roku bodajże jako pierwsi zrealizowaliśmy projekt wyłoniony poprzez BO, ale też nie będzie to nasza ostatnia realizacja. Przed nami jeszcze organizacja "VI Noworocznego Biegu Tura", na który prowadzone są już zapisy.

Trzymamy kciuku za sprawną realizację pozostałych projektów zaplanowanych na ten rok.

czytaj dalej na temat: Budżet Obywatelski 2021

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2023
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Zegar

Imieniny