Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Bielsk Podlaski

AKTUALNOŚCI, strona 4:

UWAGA

Utworzono dnia 28.10.2021
Drodzy mieszkańcy naszego miasta, nareszcie doczekamy się zmian na naszym stadionie miejskim. W ramach rządowego funduszu Polski Ład Miastu Bielsk Podlaski zostało przyznane dofinansowanie projektu "Przebudowa boiska wraz z modernizacją zaplecza techniczno-funkcjonalnego na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (MOSiR) w Bielsku Podlaskim". Kwota dofinansowania wynosi 4 436 526,60 zł.
W zakres tego projektu wchodzi budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią w miejscu obecnej bocznej murawy naszego stadionu oraz przebudowa budynku zaplecza. Dzięki tej inwestycji grupy młodzieżowe naszej Akademii MOSIR będą mogły trenować w świetnych warunkach. Dziękujemy za złożenie przez Urząd Miasta Bielsk Podlaski wniosku który zdecydowanie polepszy warunki do treningu i poprawi infrastrukturę naszego obiektu . Liczymy że finalizacja projektu odpowiadającemu naszemu zapotrzebowaniu zostanie szybko zakończona i będziemy się cieszyć częścią bazy sportowej z prawdziwego zdarzenia!
czytaj dalej na temat: UWAGA

Siatkówka

Utworzono dnia 21.10.2021
W dniu 17 października na hali I LO w Bielsku Podlaskim dwa mecze ligowe w kategorii kadetek i juniorek rozegrały siatkarki naszej Akademii. Dziewczyny podejmowały kadetki oraz juniorki BASu Białystok. Jako pierwsze na boisko wyszły kadetki. Niestety ulegliśmy wyżej notowanym rywalkom 3:1, a szkoda ponieważ dziewczyny zachowując więcej koncentracji w końcówkach mogły pokusić się o zwycięstwo.
Po zakończonym meczu nasze dziewczyny praktycznie w tym samym składzie, wzmocnione jedną starszą koleżanką rozegrały swój pierwszy mecz ligowy juniorek. Zdecydowanym faworytem meczu był zespół z Białegostoku. Bielskie siatkarki dzielnie walczyły w każdym secie (w drugiej partii prowadziły już 23;20), ale zabrakło trochę doświadczenia i boiskowego „cwaniactwa”. Ten mecz przegraliśmy 3:0
czytaj dalej na temat: Siatkówka

Turniej Siatkówki

Utworzono dnia 30.09.2021
Zwycięstwo siatkarek w turnieju młodziczek w Białej Podlaskiej
W sobotę 25 września siatkarki naszej Akademii rozgrywały turniej towarzyski młodziczek w Białej Podlaskiej. Nasz klub wystawił dwa zespoły MOSiR I oraz MOSiR II. Zespół MOSiR I niestety nie wyszedł z grupy przez gorszy stosunek setów od przeciwniczek i ostatecznie wygrywając dwa mecze, a przegrywając jeden zajął 5miejsce. Dla tych dziewczyn były to pierwsze mecze po przerwie wakacyjnej i było to widać na boisku. Bardzo dobry turniej rozegrały zawodniczki MOSiR II, które wygrały wszystkie swoje spotkania.
czytaj dalej na temat: Turniej Siatkówki

Turniej Siatkówki

Utworzono dnia 14.09.2021

Nasze siatkarki w dniach 11-12 września rywalizowały w XI edycji turnieju Nadarzyn Cup w kat. młodziczki. W turnieju wzięło udział 10 drużyn z całej Polski. Poziom turnieju był bardzo wysoki i wyrównany. To były pierwsze mecze bielskich siatkarek w takim składzie i było to widać na boisku. Dobre fragmenty gry przeplataliśmy z tymi gorszymi gdzie robiliśmy niewymuszone błędy. Ostatecznie uplasowaliśmy się na 9 miejscu.

czytaj dalej na temat: Turniej Siatkówki

Turniej Siatkówki

Utworzono dnia 14.09.2021

W dniach 11-12 września br. nasze siatkarki wezmą udział w dwudniowym turnieju młodziczek w Nadarzynie. Turniej odbędzie na hali przy Liceum Ogólnokształcącym w Nadarzynie (ul. Żółwińska 41). Zawody zostaną rozegrane systemem "każdy z każdym", a zagrają w nim:

czytaj dalej na temat: Turniej Siatkówki

Turniej Siatkówki w Gliwicach

Utworzono dnia 14.09.2021

W dniach 25-28. 08 Arena Gliwice został rozegrany Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w mini siatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Do rywalizacji przystąpiło 195 najlepszych zespołów z całego kraju. Przez 3 dni 900 młodych siatkarzy i siatkarek walczyło na kilkunastu boiskach w trzech kategoriach wiekowych . Nasza Akademia MOSiR podczas tej imprezy reprezentowały tegoroczne Mistrzynie Województwa z kategorii ,,czwórek,, : Kornelia Naumczuk, Natalia Delej, Martyna Łojewska, Roxana Bereźniak, Olivia Aleksiejuk. Była to pierwsza w życiu tak wielka impreza dla dziewcząt. Na początku nasze zawodniczki bardzo się stresowały co przekładało się na grę. Na szczęście z każdym kolejnym meczem było coraz lepiej. Bilans naszego zespołu to 7 zwycięstw i 4 porażki co dało nam w klasyfikacji końcowej 25 miejsce. Zdecydowanie mogliśmy ugrać coś więcej więc jest lekki niedosyt. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaowocuje w lidze i w kategorii młodziczek sprawimy w nie jedną niespodziankę.

czytaj dalej na temat: Turniej Siatkówki w Gliwicach

VI NOWOROCZNY BIEG TURA

Utworzono dnia 11.08.2021

NABÓR

Utworzono dnia 06.08.2021

Serdecznie zapraszamy do nowo utworzonej grupy pikarskiej dzieci z roczników 2016-2017. Pierwszy trening 17 sierpnia o godzinie 16:30 stadion MOSiR

czytaj dalej na temat: NABÓR

Lato w mieście 2021

Utworzono dnia 25.06.2021
W tym roku ponownie odbędzie się cykl imprez sportowo-rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia pod nazwą „Lato w mieście 2021”. Rywalizacja w streetball-u, siatkówce plażowej oraz piłki nożnej odbędą się podczas wakacji i udział w nich jest bezpłatny. Zwycięzcy i najlepsze zespoły otrzymają nagrody rzeczowe.
Zawody odbędą się w lipcu i sierpniu br. na terenie stadionu MOSiR w Bielsku Podlaskim, przy ul. Elizy Orzeszkowej 19 w następujących dyscyplinach i terminach:
czytaj dalej na temat: Lato w mieście 2021

CYRK KORONA

Utworzono dnia 15.06.2021

W dniu dzisiejszym o godzinie 17:00 na obiektach MOSiR odbędzie się  produkcja Cyrku Korona.

Cyrkowo-bajkowa ambasada uśmiechu ponownie wyrusza w Polskę! „Show jak z bajki” – najnowsza produkcja Cyrku Korona to plejada światowych artystów z Brazylii, Wielkiej Brytanii, Mongolii, Włoch, Ukrainy i Polski, z gwiazdami Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo oraz Cirque du Soleil na czele. Oryginalne numery cyrkowe, często prezentowane po raz pierwszy w naszym kraju zapewnią widzom potężną dawkę emocji, ulubione postacie z bajek podbiją serca najmłodszych a o dobry humor zadba najlepszy polski komik, Mr Chap. Całości dopełnia nastrojowa gra świateł, starannie dobrana muzyka oraz kostiumy uszyte specjalnie na potrzeby spektaklu. W repertuarze:

czytaj dalej na temat: CYRK KORONA

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Zegar

Imieniny