Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Bielsk Podlaski

AKTUALNOŚCI, strona 4:

Siatkówka

Utworzono dnia 26.11.2021
W niedziele 21 listopada kolejny mecz ligowy rozegrały kadetki. Dziewczyny podejmowały zespół SET Wasilków/Rekord Zambrów (w tym sezonie kluby Zambrowa i Wasilkowa połączyły swoje siły).
Pierwszy set meczu to nerwowa gra dziewczyn naszego klubu. Po dużej ilości błędów własnych niestety ulegliśmy gościom 22:25.
Na drugiego seta dziewczyny wyszły pobudzone i bardziej zmotywowane. Od początku narzuciliśmy „swoją” grę przeciwniczkom. Byliśmy lepsi praktycznie w każdym elemencie i nie popełnialiśmy głupich błędów. Drugi set wygraliśmy zdecydowanie 25:16. W trzecim i czwartym secie kontynuowaliśmy swoją dobrą grę na wysokim poziomie nie dając rywalkom szans na zwycięstwo, wygrywając kolejno 25:15 i 25:19. Cały nasz zespół zagrał bardzo dobry mecz, na miarę swoich możliwości. Należy jednak wyróżnić kapitan naszej drużyny Tatianę Maksimiuk, która była zdecydowanie najlepszą zawodniczką meczu. Na wyróżnienie zasłużyła także grająca na pozycji libero Roksana Bereźniak. Roksana świetnie spisywała się w elemencie przyjęcia zagrywki i obrony ataku przeciwnika.
MOSiR Bielsk Podlaski- Rekord Zambrów SET Wasilków 3:1 (22;25/25:16/25:15/25:19).
czytaj dalej na temat: Siatkówka

Siatkówka

Utworzono dnia 26.11.2021

W niedzielne popołudnie 14 listopada na hali I LO kolejny ligowy mecz rozegrały juniorki. Bielskie siatkarki podejmowały zespół UKS SPRINT Płociczno Tartak. Cały mecz nie stał na zbyt wysokim poziomie, a zawodniczki obu zespołów popełniały masę niewymuszonych błędów. Pierwszy set padł łupem gości 23;25. W kolejnych partiach nasz zespół poprawił swoją grę w przyjęciu zagrywki co przełożyło się na skuteczniejszą grę w ataku. Dzięki temu to zespół MOSiRu okazał się lepszy w trzech kolejnych setach. Całe spotkanie wygrywamy 3:1 (23:25/25:20/25:21/26:24

czytaj dalej na temat: Siatkówka

Siatkówka

Utworzono dnia 18.11.2021
W minioną niedzielę 14.11 swój pierwszy turniej ligowy w kategorii młodziczek rozegrały siatkarki. Swój pierwszy mecz młodziczek w tym sezonie dziewczyny zagrały przeciwko zespołowi BAS Białystok, który był gospodarzem turnieju. Już na początku spotkania bielszczanki zbudowały dużą przewagę nad Basem. Po serii „atomowych” zagrywek Aleksiejuk prowadziliśmy 15:2. W drugiej połowie seta popełnialiśmy sporo błędów, ale przewaga zbudowana na początku spotkania wystarczyła do wygrania całego seta 25:20. W drugim secie cały zespół zagrał dobrze konsekwentnie realizując założenia trenera, co pozwoliło na pewne zwycięstwo w tej partii 25;15 a w całym meczu 2:0.

W drugim meczu turnieju naprzeciw siatkarek MOSiRU stanęły zawodniczki zespołu UKS 21 Białystok. W zeszłym sezonie stoczyliśmy wyrównany pojedynek ostatecznie wygrywając 2:1. Zapowiadało to wyrównany pojedynek . Nic bardziej mylnego, mecz okazał się jednostronny. Tego dnia nasze dziewczyny były w bardzo dobrej dyspozycji i poza zasięgiem rywalek ze stolicy Podlasia. Te spotkanie, dzięki dobrej i równej grze całego zespołu wygraliśmy 2:0 (25;15; 25:13).

czytaj dalej na temat: Siatkówka

Podsumowanie piłkarskich rozgrywek

Utworzono dnia 08.11.2021

Zakończyły się rozgrywki piłkarskich drużyn młodzieżowych w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022. Nasza Akademia do rozgrywek zgłosiła 8 drużyn w 6 kategoriach wiekowych. Do rozgrywek zgłosiliśmy 144 zawodników co pokazuje jak liczna jest nasze certyfikowana akademia. Byliśmy świadkami kilkudziesięciu zwycięstw i porażek jak również podziału punktów. Mnóstwo radości po strzelonych bramkach jak również złości po straconych, ale najważniejszy w tym wszystkim jest rozwój naszych wychowanków i kształtowanie ich charakterów co jak widać z roku na rok nam się udaje.

czytaj dalej na temat: Podsumowanie piłkarskich rozgrywek

UWAGA

Utworzono dnia 28.10.2021
Drodzy mieszkańcy naszego miasta, nareszcie doczekamy się zmian na naszym stadionie miejskim. W ramach rządowego funduszu Polski Ład Miastu Bielsk Podlaski zostało przyznane dofinansowanie projektu "Przebudowa boiska wraz z modernizacją zaplecza techniczno-funkcjonalnego na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (MOSiR) w Bielsku Podlaskim". Kwota dofinansowania wynosi 4 436 526,60 zł.
W zakres tego projektu wchodzi budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią w miejscu obecnej bocznej murawy naszego stadionu oraz przebudowa budynku zaplecza. Dzięki tej inwestycji grupy młodzieżowe naszej Akademii MOSIR będą mogły trenować w świetnych warunkach. Dziękujemy za złożenie przez Urząd Miasta Bielsk Podlaski wniosku który zdecydowanie polepszy warunki do treningu i poprawi infrastrukturę naszego obiektu . Liczymy że finalizacja projektu odpowiadającemu naszemu zapotrzebowaniu zostanie szybko zakończona i będziemy się cieszyć częścią bazy sportowej z prawdziwego zdarzenia!
czytaj dalej na temat: UWAGA

Siatkówka

Utworzono dnia 21.10.2021
W dniu 17 października na hali I LO w Bielsku Podlaskim dwa mecze ligowe w kategorii kadetek i juniorek rozegrały siatkarki naszej Akademii. Dziewczyny podejmowały kadetki oraz juniorki BASu Białystok. Jako pierwsze na boisko wyszły kadetki. Niestety ulegliśmy wyżej notowanym rywalkom 3:1, a szkoda ponieważ dziewczyny zachowując więcej koncentracji w końcówkach mogły pokusić się o zwycięstwo.
Po zakończonym meczu nasze dziewczyny praktycznie w tym samym składzie, wzmocnione jedną starszą koleżanką rozegrały swój pierwszy mecz ligowy juniorek. Zdecydowanym faworytem meczu był zespół z Białegostoku. Bielskie siatkarki dzielnie walczyły w każdym secie (w drugiej partii prowadziły już 23;20), ale zabrakło trochę doświadczenia i boiskowego „cwaniactwa”. Ten mecz przegraliśmy 3:0
czytaj dalej na temat: Siatkówka

Turniej Siatkówki

Utworzono dnia 30.09.2021
Zwycięstwo siatkarek w turnieju młodziczek w Białej Podlaskiej
W sobotę 25 września siatkarki naszej Akademii rozgrywały turniej towarzyski młodziczek w Białej Podlaskiej. Nasz klub wystawił dwa zespoły MOSiR I oraz MOSiR II. Zespół MOSiR I niestety nie wyszedł z grupy przez gorszy stosunek setów od przeciwniczek i ostatecznie wygrywając dwa mecze, a przegrywając jeden zajął 5miejsce. Dla tych dziewczyn były to pierwsze mecze po przerwie wakacyjnej i było to widać na boisku. Bardzo dobry turniej rozegrały zawodniczki MOSiR II, które wygrały wszystkie swoje spotkania.
czytaj dalej na temat: Turniej Siatkówki

Turniej Siatkówki

Utworzono dnia 14.09.2021

Nasze siatkarki w dniach 11-12 września rywalizowały w XI edycji turnieju Nadarzyn Cup w kat. młodziczki. W turnieju wzięło udział 10 drużyn z całej Polski. Poziom turnieju był bardzo wysoki i wyrównany. To były pierwsze mecze bielskich siatkarek w takim składzie i było to widać na boisku. Dobre fragmenty gry przeplataliśmy z tymi gorszymi gdzie robiliśmy niewymuszone błędy. Ostatecznie uplasowaliśmy się na 9 miejscu.

czytaj dalej na temat: Turniej Siatkówki

Turniej Siatkówki

Utworzono dnia 14.09.2021

W dniach 11-12 września br. nasze siatkarki wezmą udział w dwudniowym turnieju młodziczek w Nadarzynie. Turniej odbędzie na hali przy Liceum Ogólnokształcącym w Nadarzynie (ul. Żółwińska 41). Zawody zostaną rozegrane systemem "każdy z każdym", a zagrają w nim:

czytaj dalej na temat: Turniej Siatkówki

Turniej Siatkówki w Gliwicach

Utworzono dnia 14.09.2021

W dniach 25-28. 08 Arena Gliwice został rozegrany Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w mini siatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Do rywalizacji przystąpiło 195 najlepszych zespołów z całego kraju. Przez 3 dni 900 młodych siatkarzy i siatkarek walczyło na kilkunastu boiskach w trzech kategoriach wiekowych . Nasza Akademia MOSiR podczas tej imprezy reprezentowały tegoroczne Mistrzynie Województwa z kategorii ,,czwórek,, : Kornelia Naumczuk, Natalia Delej, Martyna Łojewska, Roxana Bereźniak, Olivia Aleksiejuk. Była to pierwsza w życiu tak wielka impreza dla dziewcząt. Na początku nasze zawodniczki bardzo się stresowały co przekładało się na grę. Na szczęście z każdym kolejnym meczem było coraz lepiej. Bilans naszego zespołu to 7 zwycięstw i 4 porażki co dało nam w klasyfikacji końcowej 25 miejsce. Zdecydowanie mogliśmy ugrać coś więcej więc jest lekki niedosyt. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaowocuje w lidze i w kategorii młodziczek sprawimy w nie jedną niespodziankę.

czytaj dalej na temat: Turniej Siatkówki w Gliwicach

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2023
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Zegar

Imieniny