Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Bielsk Podlaski

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Siatkówka

Utworzono dnia 18.11.2021
W minioną niedzielę 14.11 swój pierwszy turniej ligowy w kategorii młodziczek rozegrały siatkarki. Swój pierwszy mecz młodziczek w tym sezonie dziewczyny zagrały przeciwko zespołowi BAS Białystok, który był gospodarzem turnieju. Już na początku spotkania bielszczanki zbudowały dużą przewagę nad Basem. Po serii „atomowych” zagrywek Aleksiejuk prowadziliśmy 15:2. W drugiej połowie seta popełnialiśmy sporo błędów, ale przewaga zbudowana na początku spotkania wystarczyła do wygrania całego seta 25:20. W drugim secie cały zespół zagrał dobrze konsekwentnie realizując założenia trenera, co pozwoliło na pewne zwycięstwo w tej partii 25;15 a w całym meczu 2:0.

W drugim meczu turnieju naprzeciw siatkarek MOSiRU stanęły zawodniczki zespołu UKS 21 Białystok. W zeszłym sezonie stoczyliśmy wyrównany pojedynek ostatecznie wygrywając 2:1. Zapowiadało to wyrównany pojedynek . Nic bardziej mylnego, mecz okazał się jednostronny. Tego dnia nasze dziewczyny były w bardzo dobrej dyspozycji i poza zasięgiem rywalek ze stolicy Podlasia. Te spotkanie, dzięki dobrej i równej grze całego zespołu wygraliśmy 2:0 (25;15; 25:13).

czytaj dalej na temat: Siatkówka

Podsumowanie piłkarskich rozgrywek

Utworzono dnia 08.11.2021

Zakończyły się rozgrywki piłkarskich drużyn młodzieżowych w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022. Nasza Akademia do rozgrywek zgłosiła 8 drużyn w 6 kategoriach wiekowych. Do rozgrywek zgłosiliśmy 144 zawodników co pokazuje jak liczna jest nasze certyfikowana akademia. Byliśmy świadkami kilkudziesięciu zwycięstw i porażek jak również podziału punktów. Mnóstwo radości po strzelonych bramkach jak również złości po straconych, ale najważniejszy w tym wszystkim jest rozwój naszych wychowanków i kształtowanie ich charakterów co jak widać z roku na rok nam się udaje.

czytaj dalej na temat: Podsumowanie piłkarskich rozgrywek

UWAGA

Utworzono dnia 28.10.2021
Drodzy mieszkańcy naszego miasta, nareszcie doczekamy się zmian na naszym stadionie miejskim. W ramach rządowego funduszu Polski Ład Miastu Bielsk Podlaski zostało przyznane dofinansowanie projektu "Przebudowa boiska wraz z modernizacją zaplecza techniczno-funkcjonalnego na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (MOSiR) w Bielsku Podlaskim". Kwota dofinansowania wynosi 4 436 526,60 zł.
W zakres tego projektu wchodzi budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią w miejscu obecnej bocznej murawy naszego stadionu oraz przebudowa budynku zaplecza. Dzięki tej inwestycji grupy młodzieżowe naszej Akademii MOSIR będą mogły trenować w świetnych warunkach. Dziękujemy za złożenie przez Urząd Miasta Bielsk Podlaski wniosku który zdecydowanie polepszy warunki do treningu i poprawi infrastrukturę naszego obiektu . Liczymy że finalizacja projektu odpowiadającemu naszemu zapotrzebowaniu zostanie szybko zakończona i będziemy się cieszyć częścią bazy sportowej z prawdziwego zdarzenia!
czytaj dalej na temat: UWAGA

Siatkówka

Utworzono dnia 21.10.2021
W dniu 17 października na hali I LO w Bielsku Podlaskim dwa mecze ligowe w kategorii kadetek i juniorek rozegrały siatkarki naszej Akademii. Dziewczyny podejmowały kadetki oraz juniorki BASu Białystok. Jako pierwsze na boisko wyszły kadetki. Niestety ulegliśmy wyżej notowanym rywalkom 3:1, a szkoda ponieważ dziewczyny zachowując więcej koncentracji w końcówkach mogły pokusić się o zwycięstwo.
Po zakończonym meczu nasze dziewczyny praktycznie w tym samym składzie, wzmocnione jedną starszą koleżanką rozegrały swój pierwszy mecz ligowy juniorek. Zdecydowanym faworytem meczu był zespół z Białegostoku. Bielskie siatkarki dzielnie walczyły w każdym secie (w drugiej partii prowadziły już 23;20), ale zabrakło trochę doświadczenia i boiskowego „cwaniactwa”. Ten mecz przegraliśmy 3:0
czytaj dalej na temat: Siatkówka

Turniej Siatkówki

Utworzono dnia 30.09.2021
Zwycięstwo siatkarek w turnieju młodziczek w Białej Podlaskiej
W sobotę 25 września siatkarki naszej Akademii rozgrywały turniej towarzyski młodziczek w Białej Podlaskiej. Nasz klub wystawił dwa zespoły MOSiR I oraz MOSiR II. Zespół MOSiR I niestety nie wyszedł z grupy przez gorszy stosunek setów od przeciwniczek i ostatecznie wygrywając dwa mecze, a przegrywając jeden zajął 5miejsce. Dla tych dziewczyn były to pierwsze mecze po przerwie wakacyjnej i było to widać na boisku. Bardzo dobry turniej rozegrały zawodniczki MOSiR II, które wygrały wszystkie swoje spotkania.
czytaj dalej na temat: Turniej Siatkówki

Turniej Siatkówki

Utworzono dnia 14.09.2021

Nasze siatkarki w dniach 11-12 września rywalizowały w XI edycji turnieju Nadarzyn Cup w kat. młodziczki. W turnieju wzięło udział 10 drużyn z całej Polski. Poziom turnieju był bardzo wysoki i wyrównany. To były pierwsze mecze bielskich siatkarek w takim składzie i było to widać na boisku. Dobre fragmenty gry przeplataliśmy z tymi gorszymi gdzie robiliśmy niewymuszone błędy. Ostatecznie uplasowaliśmy się na 9 miejscu.

czytaj dalej na temat: Turniej Siatkówki

Turniej Siatkówki

Utworzono dnia 14.09.2021

W dniach 11-12 września br. nasze siatkarki wezmą udział w dwudniowym turnieju młodziczek w Nadarzynie. Turniej odbędzie na hali przy Liceum Ogólnokształcącym w Nadarzynie (ul. Żółwińska 41). Zawody zostaną rozegrane systemem "każdy z każdym", a zagrają w nim:

czytaj dalej na temat: Turniej Siatkówki

Turniej Siatkówki w Gliwicach

Utworzono dnia 14.09.2021

W dniach 25-28. 08 Arena Gliwice został rozegrany Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w mini siatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Do rywalizacji przystąpiło 195 najlepszych zespołów z całego kraju. Przez 3 dni 900 młodych siatkarzy i siatkarek walczyło na kilkunastu boiskach w trzech kategoriach wiekowych . Nasza Akademia MOSiR podczas tej imprezy reprezentowały tegoroczne Mistrzynie Województwa z kategorii ,,czwórek,, : Kornelia Naumczuk, Natalia Delej, Martyna Łojewska, Roxana Bereźniak, Olivia Aleksiejuk. Była to pierwsza w życiu tak wielka impreza dla dziewcząt. Na początku nasze zawodniczki bardzo się stresowały co przekładało się na grę. Na szczęście z każdym kolejnym meczem było coraz lepiej. Bilans naszego zespołu to 7 zwycięstw i 4 porażki co dało nam w klasyfikacji końcowej 25 miejsce. Zdecydowanie mogliśmy ugrać coś więcej więc jest lekki niedosyt. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaowocuje w lidze i w kategorii młodziczek sprawimy w nie jedną niespodziankę.

czytaj dalej na temat: Turniej Siatkówki w Gliwicach

VI NOWOROCZNY BIEG TURA

Utworzono dnia 11.08.2021

NABÓR

Utworzono dnia 06.08.2021

Serdecznie zapraszamy do nowo utworzonej grupy pikarskiej dzieci z roczników 2016-2017. Pierwszy trening 17 sierpnia o godzinie 16:30 stadion MOSiR

czytaj dalej na temat: NABÓR

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Zegar

Imieniny