Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Bielsk Podlaski

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Siatkówka plażowa

Utworzono dnia 08.07.2020

W poniedziałek 29 czerwca w Mońkach odbywały się Mistrzostwa Województwa Młodziczek w Siatkówce Plażowej. W turnieju uczestniczyły trzy nasze pary reprezentujące Akademie MOSiR. Turniej zdominowały pary z Sejn, które zajęły 3 pierwsze miejsca. Nasza najlepsza para Julia Pawełkiewicz/ Daria Ruta zajęła 4 miejsce w województwie. Dla naszym młodych zawodniczek był to pierwszy turniej w ich przygodzie z siatkówką plażową.

czytaj dalej na temat: Siatkówka plażowa

Ruszyły rozgrywki Kinder+Sport

Utworzono dnia 03.07.2020

W piątek (3 lipca) i sobotę (4 lipca) nasze najmłodsze zawodniczki będą rywalizować w turniejach Kinder+sport. "Dwójki" i "trójki" grają dziś od godz. 10:00 w Mońkach, natomiast "czwórki" jutro od godz. 10:00 w Szepietowie. Łącznie we wszystkich grupach wiekowych tego cyklu wystawiliśmy 5 drużyn. Życzymy powodzenia i samych sukcesów!

czytaj dalej na temat: Ruszyły rozgrywki Kinder+Sport

Piłkarskie obozy

Utworzono dnia 01.07.2020

Grupy młodzieżowe naszej akademii - trampkarz oraz orlik od 28 czerwca przebywają na obozie piłkarskim w miejscowości Olecko. W tym czasie pod czujnym okiem trenerów odbywają się dwa treningi dziennie na miejscowych obiektach. Każda z naszych drużyn rozegrała już po jednej grze kontrolnej z drużynami Czarni Olecko oraz Akademia Młodego Piłkarza.

czytaj dalej na temat: Piłkarskie obozy

SPARING

Utworzono dnia 01.07.2020

Wczoraj 30 czerwca nasza drużyna Orlika rocznik 2008 i młodsi rozegrała sparing z drużyną Narew Choroszcz która obecnie przebywa na obozie w Gorodczynie. Po wyrównanym bardzo pożytecznym sparingu wygrywamy 5:4. Przed orlikami krótka przerwa wakacyjna, ale jeszcze w lipcu wracają do treningów oraz wyjadą na obóz do Olecka.

Wirtualny bieg po bezpieczne wakacje

Utworzono dnia 01.07.2020

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w ramach programu profilaktycznego „Mam wybór… wybieram rozsądek” organizuje zawody biegowe pn.: „Wirtualny bieg po bezpieczne wakacje”.

czytaj dalej na temat: Wirtualny bieg po bezpieczne wakacje

Egzamin trenerski

Utworzono dnia 24.06.2020

W dniu 22 czerwca na naszych obiektach MOSiR odbył się egzamin praktyczny kursu wyrównawczego UEFA B. Zajęcia odbyły się na grupie trampkarzy Akademii MOSiR. Udział w egzaminie brało dwóch naszych trenerów, Paweł Łochnicki (trener rocznika 2014 i młodsi) oraz Mirosław Sacharczuk (trener rocznika 2012 i młodsi). Przed nimi końcowe egzaminy teoretyczne. Życzymy powodzenia.

INFORMACJA

Utworzono dnia 24.06.2020

Od 19 czerwca ruszył IV etap odmrażania sportu. Z poprzednich obostrzeń usunięto zakaz uczestnictwa kibiców na obiektach sportowych. Aktualnie w wydarzeniach sportowych z udziałem publiczności możliwe będzie udostępnienie co czwartego miejsca na widowni, w rzędach naprzemiennie. W przypadku braku wyznaczonych miejsc na widowni należy zachować odległość 2 metrów pomiędzy widzami. Przebywając na obiektach o charakterze otwartym, należy pamiętać o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa: zachowaniu dystansu społecznego.

INFORMACJA

Utworzono dnia 14.05.2020

UWAGA !!! Rusza III etap odmrażania polskiego sportu.
Ministerstwo Sportu podaje ,że od 18 maja zostaną zwiększone limity osób korzystających z infrastruktury o charakterze otwartym. Na obiektach takich jak: otwarte skateparki, będzie mogło jednocześnie przebywać maksymalnie 14 osób.

czytaj dalej na temat: INFORMACJA

UWAGA !!!

Utworzono dnia 08.05.2020

WZNAWIAMY TRENINGI

Utworzono dnia 04.05.2020

Z dniem 5 maja nasza Akademia MOSiR wznawia treningi piłkarskich grup młodzieżowych z zachowaniem zalecanych reguł bezpieczeństwa.

1. Opiekun Prawny ma obowiązek wypełnić ankietę o stanie zdrowia zawodnika wraz zgodą rodzica na uczestnictwo w treningach. Trenerzy ankiety będą wysyłać elektronicznie. Wypełnioną ankietę należy przed pierwszym treningiem dostarczyć trenerowi.

2. Obowiązek zasłaniania twarzy w drodze na trening.- brak konieczności zasłaniania podczas treningu.

3. Rodzic/Opiekun prawny przywozi/ przyprowadza dziecko (poniżej 13-go roku życia) na parking przy głównym wejściu Stadionu MOSIR.

4. Obowiązkowa dezynfekcja rąk przed i po treningu.

5. Treningi odbywają się w grupach stałych maksymalnie 6 osób + Trener. Trenerzy podają godziny na którą mają się stawić grupy sześcioosobowe

6. Nie będzie można korzystać z szatni dlatego prosimy aby zawodnicy byli już przebrani bezpośrednio do treningu. Toaleta umiejscowiona przy biurze będzie dostępna.

7. Przy każdym boisku treningowym będzie udostępniony płyn do dezynfekcji sprzętu jak i rąk.

8. Sprzęt treningowy będzie na bieżąco dezynfekowany.

Każda nowa informacja z Ministerstwa Sportu oraz nowe zalecenia organizacyjne będą przez nas brane pod uwagę i natychmiast wdrażane, by zachować wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Ustalony zostały harmonogramy treningów który od jutra będzie dostępny na tablicy informacyjnej oraz u trenerów danej grupy.

Apelujemy o szczerość i rozsądek w ocenie stanu zdrowia Państwa dzieci i informowaniu trenerów w przypadku wystąpienia zmian. W przypadku stwierdzenia niepokojących objawów takich jak np: kaszel czy podwyższona temperatura prosimy o zawieszenie udziału dziecka w treningach i poinformowaniu o tym fakcie trenera. Wierzymy że powrót do treningów przyniesie wiele korzyści w zakresie zdrowia dla naszych zawodników.

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Zegar

Imieniny