Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Bielsk Podlaski

AKTUALNOŚCI, strona 2:

Obóz Letni - Piłka Nożna

Utworzono dnia 16.08.2019

W dniu 13 sierpnia do 20 sierpnia nasza drużyna trampkarzy przebywa na obozie piłkarskim w pięknie położonej miejscowości nad jeziorem Olecko. Pod okiem trenerów doskonalą piłkarskie umiejętności przed nadchodzącymi ligowymi rozgrywkami. Mieliśmy przyjemność rozegrać pożyteczne sparing z AP Jagiellonią Białystok oraz Sempem Warszawa. Jeszcze kilka atrakcji przed nami. Pozdrawiamy z słonecznego Olecka.

Obóz Letni - Piłka Nożna

Utworzono dnia 16.08.2019

Od 12 sierpnia nasza dziewczęca grupa piłkarska przebywa na obozie sportowym w malowniczo położonej miejscowości Mielnik nad Bugiem. Dziewczynki naszej akademii MOSiR pod okiem trenerów mile spędzają wolne chwile jak również aktywnie biorą udział w piłkarskich zajęciach. Przewidywany powrót 16 w piątek.

Piłka nożna - Junior

Utworzono dnia 16.08.2019

Juniorzy młodsi naszej Akademii przygotowując się do zbliżającej rundy jesiennej w ostatnich dniach rozegrali dwa mecze sparingowe. W 9 sierpnia w piątek gościliśmy w Łapach gdzie podejmowaliśmy tamtejszą Pogoń z którą również zagramy mecze ligowe, zaś 12 sierpnia w poniedziałek na naszym obiekcie rozegraliśmy mecz z MKS Małkinia. Oba mecze zakończyły się naszą wygraną.
Pierwszy mecz ligowy nasi juniorzy rozegrają 25 sierpnia na wyjeździe z Orlętami Czyżew.

czytaj dalej na temat: Piłka nożna - Junior

Siatkówka

Utworzono dnia 14.08.2019

W dniu 11 sierpnia 201 roku na stadionie miejskim odbył się turniej siatkówki plażowej MOSiR CUP 2019 w kategorii open. W rywalizacji wzięło udział 6 par z naszego województwa. Najlepszym duetem okazali się bielszczanie Kamil Szklarz z Marcinem Drobnikowskim. Gratulujemy!

czytaj dalej na temat: Siatkówka

Piłka nożna - Turniej

Utworzono dnia 07.08.2019

W dniu 1 września (niedziela) 2019 roku będziemy gospodarzami Turniej im. Ryszarda Żodzika organizowanego przez Podlaski Związek Piłki Nożnej w ramach obchodów 90lecia. W turnieju uczestniczyć będzie 16 drużyn chłopcy z rocznika 2008 i młodsi. Zainteresowane kluby prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego na adres:
boguslawnos@podlaskizpn.org

Liczba miejsc ograniczona.
Turnieje wspiera Marszałek Województwa Podlaskiego
Szczegóły turnieju wkrótce.

Piłka nożna - Młodzik

Utworzono dnia 06.08.2019

Młodzicy Akademii MOSiR poznali rywali w II lidze wojewódzkiej D2 grupa II. Rozgrywki ligowe rozpoczną 7-8 września meczem domowym z AP Talent Białystok ,zaś rundę jesienną zakończą 2-3 listopada meczem wyjazdowym z F MOSP Białystok. Chłopcy z rocznika 2008 i młodsi rozegrają 9 meczy ligowych.
Poniżej terminy meczy jesiennych:

czytaj dalej na temat: Piłka nożna - Młodzik

Piłka nożna - Trampkarz

Utworzono dnia 06.08.2019

Trampkarze Akademii MOSiR poznali rywali w I lidze wojewódzkiej C1. W najmocniejszej lidze w województwie w tej kategorii wiekowej nasi zawodnicy jesienne rozgrywki rozpoczną meczem na naszych obiektach w ostatni weekend wakacji 24-25 sierpnia z zespołem MŁKS Łomża. Rozgrywki zakończą meczem wyjazdowym z AP Jagiellonią Białystok 9-10 listopada. W rundzie jesiennej rozegrają 14 wartościowych spotkań ligowych.

czytaj dalej na temat: Piłka nożna - Trampkarz

Piłka nożna - Junior

Utworzono dnia 05.08.2019

PIŁKA NOŻNA
Najstarsza grupa młodzieżowa juniorów B1 naszej Akademii poznała terminarz ligowych rozgrywek w II lidze wojewódzkiej grupa 2. Rozegramy 12 spotkań ligowych. Ligę zaczynamy w ostatni weekend wakacji meczem wyjazdowym z Orlętami Czyżew, zaś rozgrywki jesienne kończymy również wyjazdem do Wysokiego Mazowiecka.
Poniżej terminy meczy jesiennych:

czytaj dalej na temat: Piłka nożna - Junior

Piłka nożna - NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

Utworzono dnia 30.07.2019

Treningi po letniej przerwie wznawia drużyna juniora młodszego prowadzona przez trenera Pawła Bierżyna. Zapraszamy na zajęcia wszystkich chętnych chłopców z roczniak 2003 oraz 2004. Pierwszy trening 31 lipiec (jutro) godzina 10:30 stadion miejski.

PIŁKA NOŻNA -konsultacja szkoleniowa

Utworzono dnia 24.07.2019

Trzy piłkarki naszej Akademii MOSiR Kornelia Tomczuk, Julita Perkowska i Aleksandra Kozłowska otrzymały powołania na konsultację szkoleniową do Reprezentacji U-14 Województwa Podlaskiego. Konsultacja odbędzie się od 02 do 03 sierpnia w Białymstoku. Gratulujemy!